SPECIAL UKRAINE

Accoglienza&Lavoro

Accoglienza&Lavoro è un progetto promosso da Assolavoro, l’Associazione Italiana delle Agenzie per il Lavoro in collaborazione con l’UNHCR - Agenzia ONU per i rifugiati
Progetto Accoglienza e Lavoro
ITA ENG FRA
ПРОЕКТ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИЙОМУ ТА РОБОЧИХ МІСЦЬ (ACCOGLIENZA&LAVORO)

Ласкаво просимо до проекту Accoglienza&Lavoro, де ви можете знайти інформацію про послуги з працевлаштування і конкретної підтримки осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим і спеціальним захистом.
Послуги надаються власникам посвідки на проживання для міжнародного захисту (статус біженця та додаткового захисту), тимчасового або спеціального захисту, або тим, кому квестура видала аналогічний документ в очікуванні видачі однієї з вищезгаданих посвідок на проживання.

Accoglienza&Lavoro – це проект, який просуває Assolavoro, Національна асоціація служб із працевлаштування, у партнерстві з UNHCR – Агентством ООН у справах біженців.

Відкрийте для себе всі послуги для соціальної інтеграції та доступу до робочих місць, що безкоштовно гарантуються службами з працевлаштування тим, хто прибуває до Італії.

ПОСЛУГИ

Assolavoro разом із профспілками Nidil Cgil, Felsa Cisl та Uiltemp підписали Угоду про підтримку осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, спрямовану на сприяння їхньому прийому, адаптації, соціальній та трудовій інтеграції.

Assolavoro x Ucraina

ПОСЛУГИ, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО НАДАЮТЬСЯ ТИМ, ХТО ПРИБУВАЄ ДО ІТАЛІЇ

Служби з працевлаштування пропонують особам, яким надається міжнародний, тимчасовий або спеціальний захист, безкоштовну першу інформаційну зустріч, спрямовану на знайомство з італійським ринком праці та роботою, яку можна знайти за допомогою служби. У ході зустрічі надається інформація про послуги й сервіси, які надаються службами тим, хто прибуває до нашої країни.

У першу чергу такі служби здійснюють оцінку навичок (BdC) осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом. Оцінка навичок – важливий інструмент, що дозволяє визначити навички та проаналізувати характеристики особи, щоб направити її на відповідне навчання (базовий курс італійської мови та культури або курс професійної підготовки).

Служби з працевлаштування надають безкоштовні базові курси італійської мови, культури і громадянської освіти особам, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом. Особи, що проходять курс, можуть претендувати на відшкодування витрат на харчування та проживання, а також мають право на щоденну погодинну оплату в розмірі 3,50 євро/год. Після закінчення навчального курсу виплачується одноразова допомога в розмірі 1000 євро.

Служби з працевлаштування надають безкоштовні курси професійної підготовки для осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим та спеціальним захистом. Особи, що проходять курс, можуть претендувати на відшкодування витрат на харчування та проживання, а також мають право на щоденну погодинну надбавку в розмірі 3,50 євро/год. Після закінчення навчального курсу виплачується одноразова допомога в розмірі 1000 євро (якщо вона ще не була отримана після закінчення базового курсу італійської мови та культури).

ДІЗНАЙТЕСЯ, З КИМ ЗВ’ЯЗАТИСЯ
Kelly Services
Randstad
LifeIn
Atempo
Page Personnel
Lavoropiù
AXL
APIS
SAPIENS
JOB ITALIA
SERENITÀ
GESFOR
NHRG
BEST ENGAGE
Manpower Italia
Orienta
AIZOON
GI GROUP
UMANA
Arkigest
Generazione Vincente
Adecco
Risorse
Valori
CooperJob

ПОСЛУГИ

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим та спеціальним захистом і проходять курс базової або професійної підготовки чи знайшли роботу за допомогою служби з працевлаштування, одразу мають право на доступ до деяких абсолютно безкоштовних соціальних послуг. Послуги надаються через посередницький орган Ebitemp.

Assolavoro x Ucraina

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом і проходять базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або знайшли роботу за допомогою служби з працевлаштування, можуть претендувати на щомісячну допомогу на дитячий садок у розмірі до 150 євро, для дітей, вік яких не перевищує 3 роки, та до моменту завершення відвідування дитячого садка у відповідному періоді.

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом і проходять базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або знайшли роботу за допомогою служби з працевлаштування, можуть претендувати на певні виплати, що покривають витрати на здобуття освіти.

  • Виплати на придбання навчальних матеріалів і книг для дітей (200 євро)
  • Виплати на придбання книг чи інших навчальних матеріалів для студентів, які відвідують вечірні курси (200 євро)
  • Виплати на оплату університетського збору (200 €)
  • Виплати на придбання книг або інших навчальних матеріалів для студентів-стажерів 1-го та 3-го рівнів (200 євро)

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом і відвідують базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або знайшли роботу за допомогою служби з працевлаштування, можуть претендувати на покриття витрат на купівлю товарів, необхідних для догляду за дитиною, вік якої не перевищує 3 роки, у розмірі до 800 євро. Запит можна робити на кожну дитину.

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом і відвідують базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або знайшли роботу за допомогою служби з працевлаштування, можуть претендувати на виплати, що покривають витрати на психологічну допомогу, яку отримали такі особи або члени їхньої сім’ї, розміром до 200 євро на особу.

ДОПОМОГА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ

Субпідрядні працівники, які приймають осіб, що користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, на строк не менше 3 місяців, можуть подати заявку на спеціальну допомогу за прийом. Допомога надається через посередницький орган Ebitemp.

Assolavoro x Ucraina

Субпідрядні працівники, які приймають (у тому числі шляхом усиновлення чи опіки), на строк не менше 3 місяців, особу, що користується міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, мають право на одноразову допомогу розміром 1000 євро.

Субпідрядні працівники, які приймають (у тому числі шляхом усиновлення чи опіки), на строк не менше 3 місяців, вагітних жінок або неповнолітніх дітей, що користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, мають право на отримання одноразової допомоги розміром 1500 євро.

ebitemp
formatemp