SPECIAL UKRAINE

Accoglienza&Lavoro

Accoglienza&Lavoro è un progetto promosso da Assolavoro, l’Associazione Italiana delle Agenzie per il Lavoro in collaborazione con l’UNHCR - Agenzia ONU per i rifugiati
Progetto Accoglienza e Lavoro
ITA ENG FRA
ПРОЕКТ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИЙОМУ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (ACCOGLIENZA&LAVORO)

Ласкаво просимо до проекту Accoglienza&Lavoro. Тут ви можете знайти інформацію про послуги з працевлаштування і про конкретну підтримку осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим і спеціальним захистом.
Послуги надаються особам, що отримали посвідку на проживання для міжнародного захисту (статус біженця та додатковий захист), тимчасового або спеціального захисту, а також тим, хто подав запит на один із перелічених видів захисту, і отримав еквівалентний посвідці документ, що видається на період очікування.

Accoglienza&Lavoro – це проект, який реалізувала Assolavoro – Національна асоціація служб із працевлаштування – у партнерстві з UNHCR – Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

Ознайомтеся з усіма послугами для соціальної інклюзії та доступу до працевлаштування, які Агенції з працевлаштування безкоштовно гарантують особам, що прибувають до Італії.

ПОСЛУГИ

Assolavoro разом із профспілками Nidil Cgil, Felsa Cisl та Uiltemp підписали Угоду про підтримку осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, з метою сприяння їх інтеграції.

Assolavoro x Ucraina

БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ

Агенції з працевлаштування надають безкоштовно першу зустріч інформативного характеру особам, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом. Мета зустрічі – ознайомити з італійським ринком праці та можливістю працевлаштування через Агенцію. У ході зустрічі вам буде роз’яснено, які саме послуги та сервіси пропонують Агенції особам, що прибувають до Італії.

Насамперед Агенції з працевлаштування здійснюють оцінювання професійних навичок осіб, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом. Аналіз компетенцій – це інструмент першої необхідності, що дозволяє оцінити професійні навички та особистісні характеристики, і в результаті направити особу на проходження тієї підготовки, яка найбільше їй підходить (базовий курс італійської мови та культури або курс професійної підготовки).

Агенції з працевлаштування надають можливість безкоштовно записатися на базові курси італійської мови, культури і громадянської освіти особам, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом. Відвідувачі курсів можуть подати запит на відшкодування витрат на харчування та проживання, а також мають право на  отримання виплати 3,50 євро за годину. Після закінчення навчального курсу можливо отримати допомогу в розмірі 1000 євро.

Агенції з працевлаштування надають можливість відвідувати курси професійної підготовки особам, які користуються міжнародним, тимчасовим та спеціальним захистом. Відвідувачі курсів можуть подати запит на відшкодування витрат на харчування та проживання, а також мають право на отримання виплати 3,50 євро за годину. Після закінчення навчального курсу можливо отримати допомогу в розмірі 1000 євро (якщо її ще не було отримано після закінчення базового курсу італійської мови та культури).

Ви можете обрати одну із наведених нижче Агенцій. Зв’яжіться з ними, щоб отримати більш детальну інформацію та дізнатися адресу найближчого до вас відділення.

Kelly Services
Randstad
LifeIn
Atempo
Page Personnel
Lavoropiù
AXL
APIS
SAPIENS
JOB ITALIA
SERENITÀ
GESFOR
NHRG
BEST ENGAGE
Manpower Italia
Orienta
AIZOON
GI GROUP
UMANA
Arkigest
Generazione Vincente
Adecco
Risorse
Valori
CooperJob
Synergie
RELIZONT

ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ТА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЖЕНЦІВ

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим та спеціальним захистом, які проходять курс базової чи професійної підготовки або уже співпрацюють з Агенцією з працевлаштування, одразу отримують право на доступ до грошових виплат, а також на різні види безкоштовної соціальної допомоги. Послуги надаються через посередницький орган Ebitemp.

Assolavoro x Ucraina
Особи, що користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, і які проходять базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або уже співпрацюють з Агенцією з працевлаштування, можуть подати запит на щомісячну грошову виплату на дитячий садок у розмірі до 150 євро. Допомога виплачуватиметься до моменту виповнення дитині 3-х років і до моменту припинення відвідування дитячого садка.

Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, і проходять базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або уже співпрацюють з Агенцією з працевлаштування, можуть подати запит на деякі виплати, що покривають витрати, пов’язані з отриманням освіти:

  • Виплати на придбання навчальних матеріалів і книг для дітей (200 євро)
  • Виплати на придбання книг чи інших навчальних матеріалів для студентів, які відвідують вечірні курси (200 євро)
  • Виплати на оплату навчання в університеті (200 €)
  • Виплати на придбання книг або інших навчальних матеріалів для студентів-стажерів 1-го та 3-го рівнів (200 євро)
Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, і відвідують базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або які уже співпрацюють з Агенцією з працевлаштування, можуть подати запит на покриття витрат на речі, необхідні для догляду за дитиною віком до 3-х років, у розмірі до 800 євро. Запит можна оформляти на кожну дитину одноразово.
Особи, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом і відвідують базовий курс італійської мови та культури, курс професійної підготовки або які уже співпрацюють з Агенцією з працевлаштування, можуть отримати виплати розміром до 200 євро на особу, на відшкодування витрат на психологічне лікування для себе чи для своїх рідних.

Для подання запиту на отримання тієї чи іншої грошової допомоги необхідно зайти на сайт Ebitemp або звернутися в Агенцію з працевлаштування, яку ви обрали, де отримаєте більш детальну інформацію.

ГРОШОВА ДОПОМОГА ПРАЦІВНИКАМ, ЯКІ ОТРИМАЛИ РОБОТУ ЧЕРЕЗ АГЕНЦІЮ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, І НАДАЛИ ПРИТУЛОК БІЖЕНЦЯМ

Працівники, що отримали роботу через Агенції з працевлаштування, і надали притулок особам, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, на період, що перевищує 3 місяці, можуть подати заявку на спеціальну допомогу. Допомога надається посередницьким органом Ebitemp.

Assolavoro x Ucraina
Працівники, що отримали роботу через Агенції з працевлаштування, і які надали притулок щонайменше на 3 місяці особам, які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, мають право на одноразову допомогу у розмірі 1000 євро.
Працівники, що отримали роботу через Агенції з працевлаштування, і які надали притулок щонайменше на 3 місяці неповнолітнім дітям і вагітним жінкам (у тому числі шляхом усиновлення чи опіки), які користуються міжнародним, тимчасовим або спеціальним захистом, мають право на одноразову допомогу у розмірі 1500 євро.

Для подання запиту на отримання тієї чи іншої грошової допомоги та отримання більш детальної інформації, відвідайте сайт Ebitemp або зверніться в Агенцію з працевлаштування, яку ви обрали.

ebitemp
formatemp